Ocieplacze na kolana

Jest wiele dyscyplin sportowych, które można wykonywać na świeżym powietrzu nie tylko latem w upalne dni. Doskonałym przykładem są miłośnicy jednośladów, którzy oddają się przyjemności z jazdy niemal przez cały rok. Z uwagi na niższe temperatury, warto zadbać nie tylko o podstawowy strój sportowy, lecz również o akcesoria zapewniające komfortowy trening w każdych warunkach.

Jednym z niezbędnych dodatków są ocieplacze potocznie zwane nakolannikami. Stanowią świetne uzupełnienie spodenek czy legginsów i zapewniają dodatkową warstwę ciepła w chłodniejsze dni. Elastyczny materiał, z którego wykonano nakolanniki, chronią przede wszystkim staw kolanowy, który bywa przyczyną licznych kontuzji. Modele prezentowane w ofercie naszego sklepu są zarówno nieocieplane, jak i wzbogacone dodatkową warstwą ocieplenia (najczęściej jest to micro-polar). Antypoślizgowe ściągacze zapewnią stabilność podczas intensywnego wysiłku, a elementy odblaskowe wpłyną na bezpieczeństwo o każdej porze dnia.

Ocieplacze na kolana

Ocieplacze zapewnią najwyższy komfort użytkowania dzięki pomysłowemu wykorzystaniu mapy ciała. W zależności od strefy, materiał w nakolannikach ma różną grubość, optymalnie dopasowując się do kształtu nóg i gwarantując swobodę wykonywanych ruchów. Zastosowane materiały o właściwościach termoaktywnych szybko transportują wilgoć na zewnątrz, nie dopuszczając ani do przegrzania tej części ciała. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej odzieży i akcesoriów rowerowych w atrakcyjnych cenach.